Do Imperialu výhodněji. Užijte si relaxační pobyt jako naši olympionici

Do Imperialu výhodněji. Užijte si relaxační pobyt jako naši olympionici

Už třetím rokem poskytuje Hotel Imperial v Karlových Varech zázemí pro naše špičkové olympioniky, a to v rámci projektu TOP CAMP. Pobyt v prvotřídním lázeňském hotelu si teď díky našemu slevovému kódu můžete vychutnat za tu nejvýhodnější cenu i vy.

Imperial je nejlepším lázeňským hotelem v Karlových Varech a jedním z nejlepších v celé republice. Jeho zázemí a lázeňské procedury proto čeští olympionici pravidelně v rámci TOP CAMPu využívají. Při těchto společných akcích se navíc sportovci, kteří se připravují na olympijské hry, vzájemně poznávají. A i díky tomu pak v dějišti Her spoluvytvářejí nezapomenutelné okamžiky.

Letos na podzim navštívili čeští olympionici hotel Imperial v Karlových Varech již potřetí. Podívejte se...

Český olympijský tým nyní ve spolupráci s hotelem Imperial připravil možnost mimořádné slevy na ubytování. Stačí při vaší objednávce sdělit následující promo kód a olympijská sleva je vaše. Navíc s touto speciální cenou automaticky získáváte také volný vstup do hotelového sport centra, protože sport je naší doménou!

"ČOV"

*Pro využití slevy je třeba rezervovat ubytování napřímo – telefon nebo e-mail - reservation@spa-hotel-imperial.cz, tel.: 353 203 113.

Neváhejte a využijte jedinečné nabídky a užijte si relaxační pobyt jako naši olympionici!