Vydraž si mě! Zúčastněte se benefiční akce a zahrajte si beach volejbal s osobnostmi

Vydraž si mě! Zúčastněte se benefiční akce a zahrajte si beach volejbal s osobnostmi

Články

Co takhle zahrát si plážový volejbal bok po boku s olympioničkou Kristýnou Hoidarovou Kolocovou nebo její parťačkou Michalou Kvapilovou? Že vás to láká? Tak se zapojte do šestého ročníku benefičního turnaje „Vyber si, vydraž si, zahraj si,“ který proběhne 24. a 25. listopadu.

Dražba hráčů spojená s beachvolejbalovým večírkem se uskuteční v pátek 24. listopadu od 18 hodin ve Vinohradském pivovaru v Praze a zúčastnit se jí může každý.

Platí jednoduché: za jakého hráče nabídnete v dražbě nejvíce peněz, po jeho boku si druhý den zahrajete na turnaji. A vydražený finanční obnos si rozdělí pět neziskových organizací včetně České olympijské nadace.

„Spolupráce s aktivními sportovci, kteří myslí i na druhé, je samo o sobě poklad. Nám díky tomu do nadace putují finance, které rozdělujeme dětem z rodin, jež obtížně hledají v rozpočtu částky na sportování. A že to má význam je vidět na první pohled. Vloni jsme z dražby obdrželi přes 120 000 Kč a i díky tomu může nyní sportovat více než 450 dětí“ uvádí Martina Voříšková, ředitelka České olympijské nadace.

Na dražebních lístcích bude lákat vedle Hoidarové Kolocové a Kvapilové také slovenská hvězda Natália Dubovcová, české mužské jedničky Ondřej Perušič a David Schweiner či italský reprezentační trenér Andrea Tomatis.

Loni vydražili organizátoři přes půl milionu korun, celkem pak 1 300 000,- kč. A letošní cíl? Přehoupnout se přes dva miliony.

Více informací najdete na webu a Facebooku!