Valentýnská challenge na festivalu i kladenští kámoši. TOP novinky ze sociálních sítí

Valentýnská challenge na festivalu i kladenští kámoši. TOP novinky ze sociálních sítí

Články

Vítr dělá v Koreji neplechu a pár disciplín se kvůli tomu odsouvá, nám ani sportovcům to ale náladu nekazí. Podívejte se, co přinesl středeční den na sociálních sítích.

Tohle je skvělá story. Krasobruslařskému páru Anna Dušková, Martin Bidař hrozilo, že na olympiádu nepojede, protože Aničce před třemi měsíci operovali přetržený křížový vaz. V Pchjongčchangu přesto nastoupili – a navíc postoupili do finále!

Hokejový turnaj má za sebou dva zápasy a oba skončily překvapením. Snad roli favorita proti domácí Koreji (ve čtvrtek od 13:00) potvrdí Češi. Jejich týmové foto už je na světě.

A když jsme u toho hokeje… Snowboardista Petr Horák se ještě před lety hokeji věnoval a na Kladně válel v jedné lajně spolu s Jirkou Sekáčem. Teď se oba potkali na olympiádě, ale Petr mezitím stihl změnit sport.

Je Valentýn, proto jsme si na Olympijském festivalu v Brně natočili jednu vtipnou challenge. V hlavní roli basketbalistka Ilča Burgrová a youtuber Tomáš Touha. Mrkni.

Sice „až“ sedmá, ale zato se svým dosud nejlepším olympijským výsledkem. Rychlobruslařka Karolína Erbanová začala pod pěti kruhy parádně. A to jí ještě silnější disciplína na 500 metrů čeká.