Olympijská výzva. Sledujte, jak si vedli youtubeři v souboji s českými olympioniky

Olympijská výzva. Sledujte, jak si vedli youtubeři v souboji s českými olympioniky

Video

Tak tohle tady ještě nebylo! Chcete vidět, jak youtubeři obstáli na tréninku s českými olympioniky? Mrkejte, o srandu nebyla nouze.

Na jedné straně módní blogerky Lucie a Nicol z kanálu A Cup of Style, Shopaholic Nicol, Barbora Votíková a Pedro. Na té druhé slavní čeští sportovci – chodkyně Anežka Drahotová, kajakář Vavřinec Hradilek, badmintonista Petr Koukal a kajakář Josef Dostál.

Jak tohle dopadlo? Podívejte se sami.

Blogerky z A Cup of Style si zatrénovali s Anežkou Drahotovou. Došlo i na závody, v nich ale favoritka nedopustila žádné překvapení.

Pedro dříve hrál badminton, proto s radostí přijal setkání s Petrem Koukalem. Úsměv mu ale z tváře brzy zmizel, Petr mu dal pořádně do těla!

Barbora Votíková je fotbalovou brankářkou, ovšem jak sama zjistila, na vodě je to trochu něco jiného. Pepa Dostál se proměnil v instruktora, ale Bárou se kajak rozkymácel už na břehu.

Shopaholic Nicol je podobně jako Vavřinec Hradilek malého vzrůstu a dvojice si rozuměla i na břehu Vltavy. Zle bylo až ve chvíli, kdy přišel na řadu paddleboard. A Nicol zkoušela holubičky...