Olympiáda online: medailový pátek odšpuntoval oslavy v Českém domě

Olympiáda online: medailový pátek odšpuntoval oslavy v Českém domě

Články

To byl den. Nejprve bronz ze snowboardcrossu zásluhou Evky Samkové, pak stříbrná jízda Martiny Sáblíkové. Dvě české medaile bořily sociální sítě. Tady je výběr toho nejlepšího z online světa.

Kdo si přivstal, nemohl litovat. V Česku se teprve rozednívalo, když Evka na druhém konci světa získala po zlatu ze Soči další olympijskou placku. A dojmy? Podívej se na rozhovor na našem Youtube.

„Budeš pro mě vždycky ten největší vzor,“ napsala Nikola Zdráhalová, mladší parťačka Sáblíkové. Martina brala na trati pět kilometrů stříbro, svoji šestou olympijskou medaili. A tahle fotka šťastného týmu je boží!

V Českém domě to večer pořádně burácelo! Sešly se tam obě medailistky a byly na roztrhání. Exkluzivní video z našeho Instáče. Mimochodem, díky všem za překonání hranice 80 tisíc sledujících. Čekujte nás dál, ať vám nic neuteče :)

Tu nejlepší olympijskou atmošku zažijete na festivalech v Brně a Ostravě. Užívají si ji i sportovci, desetibojař Roman Šebrle si dokonce v Brně vyzkoušel curling. Přijďte taky!

Tohle si rozhodně nenechte ujít. Pohádka o Raškovi, kterou namluvil Oldřich Kaiser. Vřele doporučujeme!