Olympiáda online: hokejový fanklub biatlonistek, souboj krasavců i Ledecká jde do akce

Olympiáda online: hokejový fanklub biatlonistek, souboj krasavců i Ledecká jde do akce

Články

Jaký byl pátek na sociálních sítích? Podívejte se na náš souhrn a nezapomeňte fandit. Olympiáda se blíží do finiše a vaše hlasivky potřebujeme.

Velká škoda, že hokejisté ráno nedokázali porazit Rusy. Hráli skvěle, ale chyběly góly. Medaile je každopádně pořád blízko. Fanděte od 13:10 v bitvě o bronz proti Kanadě!

Jsme jeden tým! A tak hokejisty přímo v hale nebo v olympijské vesnici povzbuzovali snowboarďáci, lyžaři i rychlobruslařky. Klukům fandily i biatlonistky. Palce budou určitě držet i zítra.

Čechům fandili i britští kamarádi našich krasobruslařů Michala Češky a Cortney Mansourové. Díky za to! Podpory si vážíme.

A víte, že Česká republika už posbírala ze zimních olympiád více medailí než Československo? A že v posledních letech získávají více medailí ženy? Podívejte se na tenhle parádní datový přehled na webu Českého rozhlasu.

Ráno si nezapomeňte přivstat, Ester Ledecká totiž pojede na snowboardu v paralelním obřím slalomu o medaili. Kvalifikace začíná už v 1:00 českého času, finálové série od 6:30.

Vyčistit zuby a jedeme! Fandi s námi #vednevnoci! ❤️

A post shared by Coca-Cola Česko a Slovensko (@cocacolaczech) on

Kdo je hezčí? Olympijský vítěz, nebo obyčejný třicetiletý Čech? Udělali jsme anketu mezi Korejci. Podívej se :-)