Olympiáda na sítích: snowboarďácká premiéra a vzkazy po hokejisty

Olympiáda na sítích: snowboarďácká premiéra a vzkazy po hokejisty

Články

Jak vypadalo olympijské pondělí na sociálních sítích? Podívej se na souhrn a nezapomeň dál sledovat nás i naše sportovce.

V Českém domě to žije každý den, ale když se slaví medaile, odšpuntujeme velkou party! Takhle jsme vítali bronzovou Káju Erbanovou.

Snowboardistka Kačka Vojáčková měla v posledních dnech docela fofry. Do Pchjongčchangu přiletěla až dodatečně, stihla pár tréninku a dnes v noci českého času nastoupila do své olympijské premiéry. Se svými pocity z jedinečného závodu se pak svěřila na Instáči.

Dnešek se zapsal do historie ženského snowboardingu. ???? V životě jsem neviděla od holek takové triky jako dnes. Jsem strašně vděčná, že mužů stát mezi nimi. Dostat se na Olympiadu a patřit mezi top 30 holek na světě, pro mě strašně moc znamená. Dnes jsem do toho šla naplno. Musela jsem zabojovat. Double jsem se naučila nedávno. (mezi tím přišly zranění a věci, které mi cestu na OH neulehčily... ale! - vše špatné je pro něco dobré????????.. Prozatím to není trik o kterém mužů říct, že ho mám na 100%. Kdy jindy, než teď a tady. Bohužel jsem bojovala s rychlosti a ani jednu jízdu neodjela. I tak jsem nesmírně vděčná. Je to pro mě obrovská motivace. Diky za tuhle zkušenost, za tyhle momenty a za všechny VAS co mě podporujete DÍKY❤️ • ????Největší zásluhu na tom všem má @premekvida , který mě dovedl až sem???????? • #grateful #myway #livingmydreams #happy #ridingisthereason #olympics @olympijskytym

A post shared by ???? Kateřina Vojáčková (@kataryna_vojackova) on

Pod pěti kruhy se poprvé představili také tanečníci Cortney Mansourová a Michal Češka. Finálový postup jim utekl, ale atmosféra Her je nadchla.

V pondělí měl biatlon pauzu, už v úterý jsou však na programu starty smíšených štafet. A Češi budou obhajovat stříbro ze Soči!

Takhle to vypadá v kabině našich hokejistů. Dopředu je žene i spousta skvělých vzkazů od fanoušků. Snad přinesou štěstí ve čtvrtfinále!

Takový automat na Coca Colu jste ještě neviděli. Tomáš Verner ho objevil v Olympijském parku v Koreji. Ale to nebylo všechno. Více ve videu.

Pokud jste milovníci lyžování, tak šup do Kopřivné pod Pradědem. Tamní sjezdovky jsou parádní! Více v našem dalším vlogu.