Olympiáda na sítích: druhá biatlonová placka či schovaná Raškovka

Olympiáda na sítích: druhá biatlonová placka či schovaná Raškovka

Články

Dva dny, dvě medaile. A obě z biatlonu! Olympiáda se teprve rozjíždí a my už máme super medailovou úspěšnost. Stíháte ve sportovním shonu sledovat i sociální sítě? Jestli ne, tak mrkněte na náš souhrn.

Michal Krčmář je borec. Jeho individuálním maximem na velké akci dosud bylo páté místo z mistrovství světa. A teď zaválel na olympiádě. Podívejte se, co říkal po stříbrném závodě.

Tady máte důkaz, jak CzechTeam drží při sobě. Michalovi přišli na biatlon fandit další sportovci včetně bobisty Dominika Dvořáka. To se pak závodí úplně samo!

A ještě jednou biatlon. Verča Vítková si dnes převzala bronzovou medaili a tak se jí zalíbila, že si s ní musela vlézt až do postele :)

Dnes jsme slavili přesně 50 let ode dne, kdy legendární skokan Jiří Raška vybojoval pro Československo historicky první zlato ze zimní olympiády. Z Prahy kvůli tomu na Olympijský festival do Brna vyrazil speciální vlak Raška Expres, na jehož palubě byli i sportovci. Třeba kanoista Pepa Dostál!

A mimochodem, pokud se chystáte navštívit festival v Ostravě, tak zbystřete a podívejte se na video. Možná se vám povede najít schovanou Raškovku :)