Jágr vládne Facebooku. 5 nejlepších statusů hokejové legendy

Jágr vládne Facebooku. 5 nejlepších statusů hokejové legendy

Články

Osobitý humor, pohled do soukromí i vtipné historky. Hokejový útočník Jaromír Jágr se stal za několik let nefalšovaným králem Facebooku, tedy alespoň mezi sportovci. Vybrali jsme 5 jeho nejlepších statusů, které si stojí za to připomenout.

Jágrova facebooková stránka má k 12. 10. téměř 730 tisíc fanoušků, v tomto ohledu se může mezi českými sportovci měřit jen s tenistkou Petrou Kvitovou (643 tisíc) a fotbalovým brankářem Petrem Čechem (5,2 milionu).

Jaké jsou Jágrovy nejpamátnější statusy?

Nastoupí Frolík? Hlasujte
Část extraligové sezony 2012/13 „obohatila“ výluka NHL a řada hvězd včetně Jágra hrála doma. Jiný Kladeňák Michael Frolík působil v Chomutově a Jágr nechal fanoušky hlasovat, jestli může proti svému bývalému klubu nastoupit. Tři hodiny poté napsal: Vy jste rozhodli. Frolík bude hrát.


Rekordní video z tréninku
Video z Jágrova tréninku na kladenském zimním stadionu se stalo naprostým fenoménem a podle měření Socialbakers z roku 2012 bylo vůbec nejúspěšnějším v historii českého Facebooku. Nikdy bych nečekal, že bude mít video takovou odezvu. Díky všem za ohlasy a chválu,napsal Jágr.

Námluvy s Ivetou Bartošovou
Během působení na Kladně byl Jágr v dobrém rozmaru. V jednom ze statusů přemýšlel, jestli si nevsadí sám na sebe, že jeho příští partnerka bude zpěvačka Iveta Bartošová. Většinu z výhry by prý věnoval na charitu. Akci pojmenoval Podraz 2“.

Záchody na střídačce
V průběhu světového šampionátu 2014 v Bělorusku postihla několik hráčů z českého týmu střevní viróza. Jágr na to zareagoval vtipně – žertoval, že děkuje organizátorům za vylepšení střídačky.

Jágr vs. paparazzi
Video nabralo téměř 1,5 milionu přehrání. Jágr nachytal před svým domem bulvárního fotografa, setkání s ním natočil a nepřítele se rozhodl i pohostit.